MANZANA Fundacja Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Anna Przybyszewska

Psycholog, trener warsztatu psychologicznego, doradca zawodowy. Ukończyła psychologię na SWPS , Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego i Kurs Pomocy Psychologicznej w INTRZE. Na co dzień pracuje inspirując ludzi, którzy chcą się rozwijać, jako psycholog w przedszkolu w Konarach oraz w projektach unijnych jako doradca zawodowy. Współzałożycielka i Wiceprezes MANZANY Fundacji Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych. Mama  prawie dwuletniego Juliusza, żona Artura.

„Podczas warsztatu najpierw staram się stworzyć atmosferę szczerości, bezpieczeństwa i zaufania (bo to czynnik niezbędny do otwartości ludzi na zmianę), a potem uczę, wspieram, inspiruję i motywuję ludzi do samorozwoju”.


Joanna Ogrodowska

Psycholog i trener warsztatu psychologicznego, animator inicjatyw młodzieżowych, NGO’ska, bo od kilku lat bliska organizacjom pozarządowym: na co dzień pracuje w Fundacji MANZANA, współpracuje z Fundacją Przystanek Twórczość i innymi organizacjami pozarządowymi.

Skończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Aktualnie uczy się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT.

Mama półtorarocznej Hani, żona Łukasza.

„ Pracuję z ludźmi i dla ludzi, gdzie stawiam na rozwój, uczenie, samopoznanie, ale przede wszystkim bycie BLIŻEJ siebie, swoich emocji, możliwości, pasji i marzeń”.