Trenerzy-psychologowie, którzy poprowadzą warsztaty dla młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Joanna Ogrodowska

Joanna Ogrodowska -(koordynator projektu “KLASA bez przemocy”)
Współzałożycielka i Wiceprezes Fundacji MANZANA. Jest psychologiem i trenerem warsztatu umiejętności psychospołecznych). 

Anna Olczyk-Grabowska
Animator kultury, nauczyciel edukacji filmowej Absolwentka kulturoznawstwa i arteterapii. Pracuje w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej i współpracuje z dwiema fundacjami: Fundacją Przystanek Twórczość i Fundacją Filmowa Warszawa.
Kocha ludzi, dobre kino i mazurskie jeziora. Robi wszystko by łączyć swoje pasje z pracą. Jak na razie udaje się!

Anna Przybyszewska (w projekcie “Klasa bez przemocy” odpowiadam m.in. za stronę www)
Współzałożycielka i Wiceprezes Funacji MANZANA. Jest psychologiem i trenerem umiejętności psychospołecznych.  

Kacper Woźniak
Psycholog i trener grupowy Fundacji MANZANA.

Piotr Mendygrał
Współzałożyciel i prezes Fundacji MANZANA. Jest psychologiem i trenerem warsztatu grupowego. Niedługo zamieszka w Australii…

Katarzyna Stempkowska
Psycholog kliniczny, od kilku lat działa jako trener w zakresie szkoleń. Specjalizuje się w zakresie rozwoju i doskonalenia umiejętności „miękkich”, a także prowadzi warsztaty plastyczne.
Szkoli z zakresu: komunikacji i autoprezentacji, asertywności, budowania zespołu, zarządzania sobą w czasie, antystresu i radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz twórczego myślenia.

Hubert Czemirowski
Psycholog, trener prowadzi zajęcia dla uczniów i nauczycieli z zakresu agresji i przemocy rówieśniczej współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychoprofilaktyki Szkolnej Spójrz Inaczej, Stowarzyszeniem Bliżej Dziecka działa w kampanii Szkoła bez przemocy. Na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na warszawskim Zoliborzu.

Prywatnie szczęśliwy tata małego Marcela i miłośnik wszystkiego co meksykańskie


Michał Wroński
Jest psychologiem i trenerem umiejętności społecznych. Pracuje w Stowarzyszeniu Szkoła Liderów. Prowadzi szkolenia na tematy: liderstwa, budowania zespołu, komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Jest członkiem Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Lubi kajak latem i narty zimą, a oprócz tego uwielbia przesiadywać wieczorami na kanapie ze swoją żoną i synem.

 

Aleksandra Teliszewska
Psycholg,trener warsztatu psychologicznego. Przeprowadzi warsztaty i szkolenia dla dorosłych i młodzieży o charakterze psychoedukacyjnym, profilaktycznym i integracyjnym, m.in. z asertywności, komunikacji, zarządzania czasem, antystresowe i inne. Jeste autorką szkoleń e – learningowych dodawanych do Gazety Prawnej: „Asertywność, czyli jak pozostać sobą nie raniąc innych” oraz „Zarządzanie sobą w czasie, czyli jak znaleźć czas na to, co najważniejsze”.
 W pracy trenerskiej zwraca szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa w grupie, stworzenie dobrego kontaktu i przekazanie wiedzy, którą uczestnicy będą mogli wprowadzić w życie. Jej zainteresowania to taniec brzucha, kultura hiszpańska i studia nad różnicami między płciowymi.

Magdalena Srebrowska
Psycholg, trener warsztatu grupowego.

 

Aleksandra Głowacka
Trener warsztatu grupowego 

<Zdjęcie niebawem :) >

Anetta Wróblewska
Psycholog społeczny, pracuje jako trener biznesu i coach. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów rozwijających kompetencje w zakresie: komunikacji, autoprezentacji, asertywności, budowania i kierowania zespołami, zarządzania sobą w czasie i planowania kariery. Kocha ludzi, podróże i sushi.